Mumluk ve Şamdan Modelleri

Evinizde rengarenk mumlar, büyüklü küçüklü mumluklar ve ışıltılı şamdanlarla güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Mumluk ve şamdan modelleri arasında dolaşırken birçok farklı materyale rastlamanız mümkün. Şamdan ve mumluklarda kullanılan cam, kristal ve ahşap gibi birçok materyal var. Stilinize uygun materyallerle hazırlanan şamdanları kullanarak tamamladığınız dekorasyonunuz evinizde sihirli alanlar yaratacaktır.

Masanın ortasına konulan bir çiçek kümesini çevreleyen bir çift klasik şamdanla zarif bir masa oluşturabilir, masa boyunca farklı yüksekliklerdeki şamdanları kullanarak ise ortama rahat bir hava verebilirsiniz.

Mumluk ve şamdan seçerken evinizin dekoruna uyacak farklı stillerdeki ahşap, metal, cam ve  seramik çeşitleri başınızı döndürebilir. Özellikle seramik şamdanlardaki renk ve desen çeşitliliği, ev dekorasyonunda belirli bir renk uyumu arayanlar için ideal seçimdir.

Eğer şamdan ve mumluklarınızda sadelikten yana olacaksanız, renkli ve desenli mumlarla şamdanlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 5 =