Kız Çocuk Odası Takımları

Kız çocuk odası takımları, minik prensesleriniz için hazırlayacağınız odada en önemli yere sahip. Ancak mobilyalarınızı seçmeden önce odanın dekorasyonuna karar vermeniz gerekli. Hem onun hayallerini hem sizin isteklerinizi karşılayacak bir dekorasyonda uzlaştıktan sonra çocuk odası takımı seçmek çok daha kolay olacaktır.

Öncelikle bir ana renk veya temada karar kılın. Boyanızı veya duvar kağıdınızı bu ana renk üzerinden seçin. Geleneksel kız renklerini kullanmak istemiyorsanız turuncu tonlarını mavi ve yeşillerle karıştırıp, modern tasarımlarla hazırlanan çiçek desenleriyle odayı süsleyebilirsiniz. Eğer duvarlarda koyu renkler hakim olacaksa, bu renkleri yumuşatmak için mobilyalarda mutlaka beyaz ya da açık renk kullanmalısınız.

Tüm bu aşamalardan sonra kız çocuk odası takımları arasında gezinmeye başlayabilirsiniz. Modern, vintage, sofistike ve daha birçok tarzdaki oda takımları arasından odanın dekorasyonuna  uyacak bir mobilya mutlaka bulacaksınız.

Eğer duvarlarda koyu renkler hakim olacaksa, bu renkleri yumuşatmak için mobilyalarda mutlaka beyaz ya da açık renk kullanmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =