Duvar Kitaplıkları

Ev kütüphaneleri son zamanlarda popülerlik kazanmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji ile beraber kitap okuma alışkanlıkları da değişince, eski tip büyük kütüphane tarzı mobilyalar yerini duvar kitaplıklarına bıraktı.

Ev dekorasyonu yaparken boş kalan duvarları değerlendirmenin en güzel yanlarından birisi de duvar kitaplıkları kullanmak. Evin bütün odalarında birbirinden farklı şekillerde tasarlanmış kütüphane tarzı ya da raf sistemli duvar kitaplıklarını kullanabilirsiniz. Özellikle raf sistemli kitaplıklar ufak ve dar mekanlar için çok kullanışlıdır.

Duvar kitaplıkları birçok yönden avantajlı, duvara sabitlenmiş olması devrilme riskini ortadan kaldırır, kapladığı alan az ama dekorasyona kattığı estetik oldukça fazladır.  Işıklandırmalı raflar kullanmak odayı tamamen değiştireceği gibi aksesuarlar ve kitaplar için de mükemmel sergi alanıdır.

Modern tarzda dekore edilen evler için tüm kitaplık modelleri uygunken, klasik dekora sahip bir oda için İskandinav stilde üretilen kitaplıklar rahatlıkla kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 4 =