Duvar Boyaları

Duvar boyaları iç mekan ve dış cephe boyaları olarak 2 çeşit üretilir. İç mekan duvar boyalarında da boyanın yapısına göre farklı seçenekler var. Silikonlu, plastik, mat, kendinden desenli gibi. Bunların yanında artık boyalar bazı özellikleri ile öne çıkıyor. Anti alerjik, rutubet, küf, nem önleyici,  silinebilir, hızlı kuruyan, kokusuz gibi… Boyalardaki bu tarz özellikler sağlığımızı korumak açısından sevindirici.

Duvar boyalarındaki renk çeşitliliği ise gerçekten çok fazla. İstediğiniz her rengi bulabileceğiniz gibi o renge ait bütün açık veya koyu birçok tonu da rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz renk tonunu yine de bulamadınız mı? Bu da sorun değil. Çünkü artık makinalarda birkaç farklı renk karıştırılarak yeni renkler kolaylıkla yapılabiliyor.

Günümüzde birçok şeyin online alındığını göz önünde bulundurarak şu uyarıyı da yapmakta fayda var. Bilgisayar veya telefonların ekran özellikleri ve parlaklık ayarlarından dolayı beğenerek aldığınız bir boya duvara sürüldüğünde çok farklı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − 6 =