Bebek Odası Modelleri

Bebek odaları genellikle anneleri mutlu etmek için hazırlanır:). Hamilelik haberi ile beraber hem bebek odası modelleri hem de bebek ismi üzerine yoğunlaşılmaya başlanır.

Kız bebekler için yumuşak tonlardan cesur parlak renklere kadar onlarca seçenek mevcut. Renklerde pembe ağırlıktayken bu standardın dışına çıkarak mor, eflatun ve mercan renklerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek bebekler içinse maviler, yeşiller, sarılar… Bunun yanında cinsiyete göre tarafsız bir seçimde yapabilirsiniz. Aslında bu seçenekte çok daha kolay mobilya bulabilir ve odayı özgürce dekore edebilirsiniz.

Odayı sakin ve kalabalık olmayan bir tarzda döşemeniz çok önemli. Bebek karyolası, şifonyer ve rahat bir koltuk ilk etapta yeterli olacaktır. Bebeklerimizi dışarıdan gelecek tüm olumsuzluklara karşı korumak ve sağlıklarına dikkat etmek tabii ki 1. vazifemiz. Bu nedenle bebek odası modellerini araştırırken ve mobilyaları seçerken titiz davranmalı; materyaline, boya özelliğine dikkat etmeli ve sertifikalarına göz atmalıyız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × five =