Klasik Oturma Odası Modelleri

Klasik oturma odası modelleri ile odanızı dekore etmek istiyorsanız, geleneksel kurallara bağlı kalarak günümüz dekorasyon trendlerinden de bir miktar faydalanmanız yerinde olur. Oturma odalarında amaç rahatlık olmakla beraber, aynı zamanda hem kendimiz hem de misafirlerimiz için şık bir yaşam alanı da isteriz.

Oturma odanızın bir aile odası olduğunu unutmayın. Herkes rahatlamak isteyecek, televizyon seyrederken uzanmak en azından ayaklarını uzatmak isteyecektir. Klasik gruplar bu bakımdan modern koltuk gruplarına göre daha kısıtlıdır. Bu nedenle odayı dekore ederken ve mobilya seçerken klasik çizgileri göz önünde bulundurmakla beraber herkese hitap etmesini de sağlayın. Kumaşlarda nötr renkleri tercih edebilirsiniz.

Ufak dokunuşlarla konforunuza şıklık katmanız çok da zor değil. Her şey bittiğinde aksesuarlar ve ışıklandırma ile odanın havasını istediğiniz şekilde değiştirmeniz mümkün. Yardımcı dekorasyon ürünleri gibi görünse de özellikle avize ve lambalar odanın temasını tamamlama özelliğine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =